Bolderāja
Foto: I. Kubliņš
Transporta saiknes

Bolderājas galvenās transporta saiknes ar citām teritorijām ir Daugavgrīvas un Kleistu ielas, bet apkaimes ietvaros galvenā nozīme ir Lielajai, Silikātu, Stūrmaņu, Gobas, Kapteiņu, Gaigalas un Piestātnes ielai. Vērā ņemama apkaimes transporta saikne ir arī dzelzceļa līnija, kas gan tiek izmantota tikai kravu pārvadājumiem.

Bolderājas apkaimes sasniedzamība ar sabiedrisko transportu ir viduvēja. - darbadienā kursējošo sabiedriskā transporta reisu skaits ir 418, no kuriem 253 reisus nodrošina autobusi, bet 165 reisus maršruta taksometri. Kopumā satiksmi ar Bolderāju nodrošina 3 autobusu un 2 maršruta taksometru maršruti, no kuriem 1 autobusa un 1 maršruta taksometra maršruts nodrošina satiksmi ar citām apkaimēm Daugavas kreisajā krastā (līdz Imantai), bet pārējie maršruti nodrošina apkaimes saikni ar pilsētas centru (un arī dažām citām Daugavas labā krasta apkaimēm Pļavnieku virzienā).

Jāatzīmē, ka apkaimes ietvaros nodrošinājums ar sabiedrisko transportu ir atšķirīgs – gar apkaimes praktiski neapdzīvoto DR daļu, kur atrodas kapu teritorijas, sabiedriskais transports (1 autobusa un 1 maršruta taksometra maršruts) kursē 72 reizes darba dienā, kamēr Bolderājas dzīvojamo rajonu

Pamatinformācija
Platība: 832.9 ha
Iedzīvotāji: 12994 Iedz.
Iedzīvotāju blīvums: 16 Iedz./Ha
Nodarbinātība: 3687 Nod.
 
Transports
Autobuss: 3, 30, 36