Jaunumi
Maskavas forštates apkaimē realizē Sabiedrības integrācijas programmas projektu „Maskavas forštate caur attīstības prizmu”
Maskavas forštate    2015-05-12

Pateicoties Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmai, Maskavas forštates apkaimē, biedrībai „Asociācija Latgales priekšpilsētas attīstībai” ir iespēja realizēt, iedzīvotājiem tik nepieciešamo un interesanto projektu „Maskavas forštate caur attīstības prizmu”.

Jau noritējušas, negaidītu atsaucību guvušās, trīs radošo darbnīcu nodarbības ciklā „No pūra lādes modernā gaismā”. Prieks, ka nāk tādas kundzītes, kas parasti nepiedalās citos pasākumos, nāk vecmāmiņa ar mazdēlu, nāk vecmāmiņa, kura no blakus kāpņutelpas iznāk stundu iepriekš, lai paspētu uz sākumu, kā arī daudzi citi.

Tie visi ir mūsu līdzcilvēki, kuri nebrauc uz pilsētas centra maksas kursiem, bet arī ļoti vēlas piedalīties, kuri, daudzi nemāk latviešu valodu, bet cenšas saprast un, vismaz, mēģināt kaut ko teikt, kuri, varbūt netaisa rokdarbu šedevrus, bet neviltoti priecājas par katru savu veikumiņu. Sāk draudzēties, dibina kontaktus, iet kopīgās pastaigās, kas ir vistiešākā sabiedrības locekļu integrācija. Pieraksts pilns uz nākošajām trīs radošajām darbnīcām, tāpēc atvainojamies tiem, kam esam spiesti atteikt.

Gaidām visus uz Maskavas forštates apkaimes svētkiem 5.septembrī Maskavas dārzā.