Jaunumi
1. novembrī labdarības akcija Kalnciema kvartālā
Āgenskalns    2014-10-24

Sestdien, 1. novembrī Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirdziņa laikā Latvijas mākslinieki vienosies labdarības akcijā bērnu paliatīvās aprūpes organizēšanai mājas apstākļos.

No plkst. 13:00 līdz 15:00 Kalnciema kvartāla tirdziņa Izstāžu galerijā Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrība rīkos labdarības akciju – Ziemassvētku eglīšu podu apgleznošanas radošo darbnīcu. Tās laikā dažādu jomu Latvijas mākslinieki apgleznos māla podus Ziemassvētku eglīšu stādiem, kas vēlāk tiks pārdoti labdarības izsolē Kalnciema kvartāla tirdziņā 13. decembrī un visi iegūtie līdzekļi tiks ziedoti neizārstējami slimo bērnu paliatīvās aprūpes organizēšanai mājās.

Radošajā darbnīcā piedalīsies mākslinieki Māris Subačs, Agnese Bule, grafiķe Antra Jāņkalna, keramiķi Mairita un Ivo Folkmaņi, gleznotāji Agra Rītiņa un Rihards Delvers, tēlniece Laura Feldberga, grafiķe un gleznotāja Dina Ābele, kā arī tekstilmāksliniece Kristīne Ramane. Lielie un mazie tirdziņa apmeklētāji aicināti piedalīties arī Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrības labdarības akcijas simbola – Eņģeļu koka veidošanā. Akcijas atbalstītāji: Konekesko un Coca- Cola.

Savukārt Kalnciema kvartāla Vīnu veikala zālē no plkst. 11:00 norisināsies radošā darbnīca kopā ar J. Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas pasniedzēju, grafiķi Ilgnesi Avotiņu. Darbnīcā ikviens bez maksas varēs apgūt “Ex libris” zīmēšanas tehnikas ar tušu, radot miniatūrgrafikas mākslas darbus, kas norāda grāmatu piederību īpašniekam, ietverot viņa vārdu vai iniciāļus. Darbnīca norisināsies ar Rīgas domes atbalstu.

Paralēli, kā ierasts, Kalnciema kvartāla tirdziņa zemnieki un amatnieki būs parūpējušies par unikāliem, vietējiem labumiem un jauniem pārsteigumiem iknedēļas tirdziņa apmeklētājam.

Pasākuma norises laiks: no plkst. 10:00 līdz 16:00
Vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Sekojiet aktuālajai informācijai:
www.facebook.com/kalnciemaiela
www.twitter.com/kalnciemaiela
www.kalnciemaiela.lv