Jaunumi
Pavadīti kārtējie Apkaimes kaimiņu draudzības svētki Maskavas forštatē.
Maskavas forštate    2014-09-08

Ar prieku un gandarījumu sirdīs pavadīti kārtējie Apkaimes kaimiņu draudzības svētki Maskavas forštatē.

Š.g. 4.septembrī jaukas, saulainas dienas pievakarē, Rīgas skaistākajā Saules pagalmā pulcējās Maskavas forštates apkaimes iedzīvotāji un daudzie viesi, lai jaukā, draudzīgā atmosfērā tiktos, parunātos, apēstu pa cienastam un dalītos atmiņās par dalību projekta aktivitātēs. Daudziem, tiešām, bija ar ko palepoties: izveidota izstāde ar dažādiem pašdarinātem darbiem pavasara nodarbībās, foto izstāde par projekta gaitu, bērnu zīmējumu izstāde. Arī svētku koncerts izraisīja prieku un sajūsmu atnākušo acīs: „Greentrial” uzstāšanās, apkaimes meiteņu, visu vasaru gatavotā dziesma un deja, kā dāvana atnākušajiem, noslēgumā, jau tumsā, lieliskais ugunsšovs. Īpašu sajūsmu un siltumu sirdīs izraisīja daudzo kaimiņu un ciemiņu kopā dziedāšana – gan latviešu, gan krievu dziesmas vienoja dažādu tautību iedzīvotājus un ļāva izpausties pozitīvām emocijām.

Paldies Latgales priekšpilsētas Pašvaldības policijai par iespēju bērniem tuvāk iepazīties ar policijas darbu – apskatīt mašīnas no iekšpuses, aptaustīt ”briesmīgo” ekipējumu, samīļot lielo lelli – policijas suni.

Maskavas forštates iedzīvotāju vārdā pateicība Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamentam par Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros piešķirto finansējumu Asociacijas Latgales priekšpilšētas attīstībai projektam „Maskavas forštate – darām kopā!”

Rakstu sagatavoja: Baiba Giptere

Asociācija Latgales priekšpilsētas attīstībai

Vairāk: http://www.asociacijaalpa.com