Jaunumi
Maskavas forštatē jaunieši sporto
Maskavas forštate    2014-08-15

Veiksmīgi noslēdzies RD IKSD Jauniešu iniciatīvu projekts „Maskačkas jaunieši – sportojam kopā!”, kura ietvaros dažāda vecuma jauniešiem tika dota iespēja Maskavas forštatē nodarboties ar regulāeām āra sporta aktivitātēm.

10 nodarbību cikls izraisīja lielu interesi un apmeklētību jauniešu vidū. Gan lieli, gan mazi labprāt piedalījās un apguva sportiskas prasmes, kā arī uzlaboja savu fizisko sagatavotību.

Pašu būvētajās un atjaunotajās sporta konstrukcijās tika pavadītas ne tikai projektā paredzētās stundas, bet arī daudz laika ārpus plānotā, jo bērni un jaunieši sāk saprast, ka veselīgs dzīvesveids ir veselības pamats un āra sporta aktivitātes ir saturīgi pavadīts laiks.

Jauniešu sporta nodarbību pasniedzēji Artūrs Šilbergs un Edgars Vikss interesentiem mācīja sportiskas prasmes, un arī centās vairāk sapazīstināt un sadraudzēt kautrīgākos apkaimes bērnus un jauniešus.

Prieku un lepnumu izraisīja iedāvinātās jakas un T-krekli ar RD, ALPA un Kaņiera logo, kurus jaunieši valkāja katrā nodarbībā un citos pasākumos.