Jaunumi
Noslēgusies projekta „Lielās Rīgas čaklā Maskavas forštate” apkaimi izzinoša aktivitāte „Iepazīstam un iemūžinām apkaimes skaistākās vietas”
Maskavas forštate    2014-08-01

Veiksmīgi noslēgusies RD IKSD Brīvā laika aktivitāšu programmas projekta „Lielās Rīgas čaklā Maskavas forštate” apkaimi izzinoša aktivitāte „Iepazīstam un iemūžinām apkaimes skaistākās vietas”, kur skolas vecuma bērniem un jauniešiem bij iespējasaturīgi un interesanti pavadīt vasaras brīvlaika dienu Ķengaraga promenādē un atpūtas kompleksā LIDO.

Pulkstens 12.00, visi interesenti, kam patīk gleznot, zīmēt, komunicēt un jauki pavadīt laiku, pulcējās Maskavas forštates visapmeklētākajā pagalmā – Maskavas 170. Visiem atnācējiem sadalam jaunās, skaistās naģenes ar RD IKSD un ALPA logo un kopīgi, draudzīgi dodamies uz tramvaju. Nolemjam Promenādi izpētīt visā garumā, tāpēc dažas pieturas un esam klāt. Lielu interesi bērnos izraisa skaistās ainavas, jaukās pludmales,kā arī labiekārtotie spēļu laukumi. Pie Promenādes talismana – divriteņa paliekam, sadalam katram krāsas, otas, papīru, pārējo nepieciešamo un darbs var sākties. Katrs zīmē un glezno pēc spējām un varēšanām, kas ieraudzījis taurenīšus, kas Rīgas panorāmu, kas Daugavas ūdeņus. Laiks steidzas nemanāmi, bet beigās karstajā saulē piekusuši visi.

Draudzīgā gaisotnē, pēc labi padarīta darba, dodamies iestiprināties uz tuvējo „Lido”.
Kad izsalkums remdēts, varam mierīgi atpūsties, izvērt padarīto, parunāties, sadraudzēties, kalt plānus nākotnei.
Zīmējumu izstāde būs apskatāma 4.septembra apkaimes svētkos.