Jaunumi
15. jūnijā plkst. 13.00 norisināsies jau sestā nodarbība cikla ZIEMEĻBLĀZMAS SVĒTDIENAS MĀKSLAS SKOLA ietvaros. Nodarbības norises vieta – Mangaļsala, un tās nosaukums TAUVAS JOSLA.
Mangaļsala    2014-06-12

Svētdien, 15. jūnijā, plkst. 13.00 norisināsies jau sestā nodarbība cikla ZIEMEĻBLĀZMAS SVĒTDIENAS MĀKSLAS SKOLA ietvaros. Nodarbības norises vieta – Mangaļsala, un tās nosaukums TAUVAS JOSLA.

Šoreiz nodarbības ietvaros visiem tās dalībniekiem būs iespēja doties uz Mangaļsalas bāku, pa ceļam noklausoties literatūrzinātnieka Andreja Grāpja stāstījumu par Mangaļsalas vēsturi, kā arī zinātnieces Leldes Eņģeles stāstu par aizsargjoslu nozīmi bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā. Savukārt, Bolderājas kultūras aktīviste Sandra Jakušonoka pastāstīs par ostas darbības ietekmi uz apkārtējo vidi.

Ikviens pārgājiena dalībnieks tiek aicināts fotografēt, skicēt un gleznot Daugavas ieteku jūrā, ņemot vērā, ka tā jau ir iekļauta ostas teritorijā un jebkurā brīdī var kļūt nepieejama, tāpat kā gandrīz viss Daugavas krasts Vecmīlgrāvī.

Tikšanās vieta – 24. autobusa galapunkts Mangaļsalā

Balstoties uz mecenāta Augusta Dombrovska ieceri padarīt vecmīlgrāviešiem pieejamu augsti profesionālo mākslu, kā arī ideju par kultūru kā dzīvesveidu un neatņemamu personības veidošanās sastāvdaļu, kultūras pils ZIEMEĻBLĀZMA piedāvā iespēju Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem un citiem interesentiem apmeklēt tematiskas lekcijas nodarbību cikla ZIEMEĻBLĀZMAS SVĒTDIENAS MĀKSLAS SKOLA ietvaros. Tās vada nozares profesionāļi, un tajās ikvienam ir iespēja piedalīties sarunās par dažādiem kultūras virzieniem un aktualitātēm, kā arī radoši izpausties praktiskajās nodarbībās.

ZIEMEĻBLĀZMAS SVĒTDIENAS MĀKSLAS SKOLAS nodarbību cikls notiek sadarbībā ar nodibinājumu Rīga 2014.

Ieeja – bezmaksas