Jaunumi
12. jūnijā no plkst. 19:00 Kalnciema kvartālā notiks brīvdabas koncerts, kurā uzstāsies Sus Dungo un Nepieradinātā Folka orķestris.
Āgenskalns    2014-06-10

Ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 19:00 Kalnciema kvartālā notiks brīvdabas koncerts, kurā uzstāsies Sus Dungo un Nepieradinātā Folka orķestris.

Sus Dungo ir neatkārtojams dārgums latviešu neatkarīgajā mūzikā, sauktas par "indie popa fejām" un "dūdiņroka pārstāvēm", 7 jaunās dāmas ar plašu instrumentu klāstu, ieskaitot akordeonu, flautu un arfu, meitenīgi dzidrām balsīm atstāj neizdzēšamu iespaidu un sajūtīgu skatuves tēlu.
Sus Dungo ir svaiga elpa mūzikā, jaunības, patiesas brīvības un improvizācijas pildīta. Nemainīgi siltā atmosfēra mijas ar patiesu uzstāšanos un oriģinālu mūziku. 2012.gada 7.jūnijā Sus Dungo izdeva savu pirmo studijas ierakstu, minialbumu "Rasā pēdas", kas saņēmis vairākus atzinīgus vērtējumus no Latvijas mūzikas kritiķiem un sirsnīgu atbalstu no klausītājiem.

Nepieradinātā Folka orķestris kā augstāko kultūras vērtību sajūt patiesumu, nevis tradīciju. Mūziķi necenšas apzināti ieturēt stila robežas, bet gan tās maksimāli izplest. Orķestra repertuārā iekļaujas dažādu pasaules vietu un laiku mūzika, ietverot Īrijas, Balkānu, Izraēlas, Āfrikas, Malaizijas, Krievijas, Rumānijas, Igaunijas, Somijas u.c. tautu motīvus, kas sajaucas ar populāriem dažādu vietu un laiku autormūzikas elementiem, filmu mūzikas fragmentiem un pašu grupas mūziķu skaņdarbiem. Dažādās tautās un laikos tiek atrasts nevis atšķirīgais, bet kopīgais – tas, kas rada vienotību, globālu visas kultūras unikalitāti. Nepieradinātā nākotnes mūzikā līdzās savdabīgai dzīvnieku fermai – vistai, gailim, taurenim, baltam un melnam kaķim, dejo psihopāts Mihaels, kazanova Ivans viesojas pie Danmoras meitenēm, bet Antarktīda nenovēršami kūst, savā straumē, nesot papīra kuģīti garām Svētajam Kalnam, pretī zvaigznēm, zem kurām „Pink Floyd” ritmā rej nomiris suns. Patiesībā tā ir pasaka par draudzību, kura vienīgā var glābt pasauli.

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas.
Pasākuma norises laiks no 19.00-23.00. Ieeja bez maksas.

Koncerts notiek ar Rīgas domes atbalstu.

Sekojiet aktuālajai informācijai:
www.facebook.com/kalnciemaiela
www.twitter.com/kalnciemaiela
www.kalnciemaiela.lv