Jaunumi
„Miera ielas Vasarsvētki” bērniem
Centrs    2014-05-23

24.maijā jau trešo reizi notiks pilsētas festivāls „Miera ielas Vasarsvētki”. Visas dienas garumā paredzētas dažādas izklaidējošas aktivitātes Miera ielas radošajā kvartālā posmā no Brīvības ielas līdz pat Rīgas pilsētas dzemdību namam. Arī šogad festivāls tiek akcentēts kā ģimenes pasākums, tādēļ festivālā īpaša izklaides programma būs paredzēta tieši bērniem.

Uz Annas ielas brīvdabas skatuves bērnus sagaidīs teatrāli iesildošās spēles bērniem un vecākiem, pantomīma, klaunāde „Mirabilibus” un iluzionists ar burvju trikiem. Turpat blakus bērnus sagaida Tehniskā Jaunrades nama „Annas2” zīmēšanas nodarbība, automodeļu trase, fiziskā pārbaudījumu trase. Puikām, kas dzimuši 2005 un 2006. gadā būs iespēja pieteikties uz konkursu „Superpuika 2015”.

Par bērnu muzikālajām izklaidēm uz lielās skatuves no pulksten 13.00 līdz 14.00 gādās Jēkabs Nīmanis un viņa sastādītā koncertprogramma bērniem, iekļaujot vairāku dziesmu pirmatskaņojumus, tostarp dziesmas no jaunās animācijas filmiņas „Lupatiņa ārstējas”.

Bērnus sagaida daudzas radošās aktivitātes- sapņu ķērāju darbnīca, bambusa puķu podu radīšanas darbnīca, lina maisiņu dekorēšana, papīra pārvērtību darbnīca. Būs iespēja piedalīties rotkaļa un keramikas darbnīcā, mūzikas instrumentu radīšanas darbnīcā un daudzās citās lielākās un mazākās darbnīcās.

Varēs apdrukāt arī savu līdzpaņemto krekliņu vai auduma maisiņu. Mazākos apmeklētājus sagaida arī CSDD sarūpētās velo aktivitātes, gardā „Laimas” šokolāde un vēl daudz citas interesantas svētku izklaides.

Vecāku ērtībām, veikalā „Mazputniņš” būs sarūpēts arī bērnu pārtīšanas un pabarošanas stūrītis. Vairāk informācijas par festivālu meklēt- http://www.mieriela.lv

Festivālu organizē biedrība „Miera ielas Republika”, atbalsta Rīgas dome un Valsts Kultūrkapitāla fonds.