Jaunumi
Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts pasākums Gatavojamies Tekstilmozaīkas Vasarai
Iļģuciems    2014-05-15

Sestdien, 17. maijā no plkst. 11.00 līdz 14.00 Rīgas Kultūras centra IĻĢUCIEMS Amatu nama kamerzālē notiks Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts pasākums GATAVOJAMIES TEKSTILMOZAĪKAS VASARAI, kurā aicinātas piedalīties mātes un meitas.

Sadarbībā ar SIA „SONIKA” - kompānijas Brother autorizēto pārstāvi un servisa nodrošinātāju Latvijā un SIA „COATS Latvia” - vadošo plaša sortimenta izejmateriālu un aksesuāru rokdarbiem izplatītāju Latvijā - piedāvājam apmeklēt tekstilmozaīkas tehnikai veltīto teorētisko un praktisko semināru.

Pasākuma ietvaros būs iespēja apskatīt minikviltu ekspresizstādi DZINTARS, saņemt informāciju par tekstilmozaīkas šūšanā izmantojamo tehniku un nepieciešamajiem aksesuāriem, kā arī piedalīties meistarklasēs „Ātrās tehnoloģijas” un „Ievads brīvajā stepēšanā”. Apmeklētāji tiks aicināti aktīvi līdzdarboties labdarības projektā „Rīta vējš”, gatavojoties starptautiskajai tekstilmozaīkas izstādei RĪGAS VASARA, kas norisināsies šī gada augustā Rīgas Kultūras centrā IĻĢUCIEMS.

Dalība pasākumā bez maksas