Jaunumi
Lielā Talka 2014 kopā ar biedrību Esmu Grīziņkalna patriots un Ghetto Family Grīziņkalnā!
Grīziņkalns    2014-04-25

Tuvojas Lielās Talkas diena! 26. aprīlī, plkst. 10:00-15:00, biedrība Esmu Grīziņkalna patriots un Ghetto Family talkos Grīziņkalna apkaimē, kur kopā ar Grīziņkalna apkaimes iedzīvotājiem sakops lielu, ļoti piedrazotu un pamestu laukumu starp mājām Pērnavas, Brīvības un Kr. Barona ielu krustojumā.

Par tikšanās vietu ir izvēlēta Grīziņkalna skeitparka teritorija (Jāņa Asara iela 24), kur notiks rīta iesildīšanās treniņš pirms lielajiem darbiem. Tikšanās laiks sākot no plkst. 10:00. Pēc iesildīšanās treniņa talkotāji kopā ar talkas organizatoriem dosies uz Lielās talkas vietu Pērnavas, Brīvības un Kr. Barona ielu krustojumā (ieeja pie veikala „Apavi24”, Pērnavas 6/8 vai caur Brīvības ielas Statoil).

Pēc labi padarīta darba ap plkst. 15:00, Grīziņkalna skeitparka teritorijā, Ghetto Burger kafejnīca talkotājus cienās ar talkas zupu un atspirdzinošu sulu labā kompānijā. Paši mazākie talkas laikā varēs rotaļāties Grīziņkalna skeitparka teritorijā: zīmēšanas stūrītis par tēmu "Mana Lielā Talka 2014".

Talkas dalībniekiem līdzi jāņem labs un darbīgs noskaņojums, savi cimdi un citi talkošanas rīki.

MĒS ESAM PAR TĪRU GRĪZIŅKALNA APKAIMI UN TĪRU LATVIJU, tāpēc Ghetto Alianšu līderu organizētās talkas notiks visā Latvijas teritorijā:

Gulbene - Blaumaņa iela 46a

Ķekava - Ķekavas estrādes un veco vējdzirnavu teritorijā

Limbaži - 27.aprīlī OC "Limbaži" sporta stadiona apkārtne

Olaine - Jaunolainē, Meža iela 2 (stadiona teritorijā)

Ozolnieki - pie Ānes jauniešu centra

Rēzekne - 18. novembra iela 41

Sabile - Tirgoņu iela 6, BMX trases teritorijā

Valmiera - Daliņu pludmale

Vecumnieki - Vecumniekos pie Čigānkalna no 9:00 no rīta