Jaunumi
22.martā no plkst. 10:00 - 16:00 Kalnciema kvartāla pagalmā notiks „Spodrības tirgus.
Āgenskalns    2014-03-20

22.martā no plkst. 10:00 - 16:00 Kalnciema kvartāla pagalmā notiks „Spodrības tirgus”, kur daļa no tirgotājiem piedāvās ziemas sezonas preces ar atlaidēm. Turpinot veiksmīgo tradīciju, varēs nodot nevajadzīgās, bet citiem noderīgās mantas biedrībai „Otrā elpa”, kā arī piedalīties otrreiz lietojamo materiālu radošajā darbnīcā biedrības „homo ecos:” vadībā un klausīties post folkgrupas „Vecpilsētas dziedātāji” koncertu.

Iestājoties pavasarim aicinām iztīrīt savus plauktus un liekās mantas (drēbes, apavus, traukus, grāmatas, bērnu rotaļlietas, sadzīves priekšmetus u.c) ziedot biedrībai „Otrā Elpa”, kura tās izmatos tās labdarības veikaliņiem, radošām darbnīcām vai nodos tālāk cilvēkiem, kuriem tās ir nepieciešamas.

Notiks radošā darbnīca ar otrreiz lietojamo materiālu izmantošanu biedrības „homo ecos:” vadībā.

Ar koncertu uzstāsies postfolkloras grupa „Vecpilsētas dziedātāji”. Grupas skanējumā savijas tradicionālā latviešu folkloras pasaules izpratne ar mūsdienu pasaules izjūtu, maigas balsis ar spēcīgām balsīm, daudzveidīgs mūzikas instrumentu klāsts un katra dalībnieka sajūtas.

Siltu maltīti nodrošinās restorāni „Vincents” un „EcoCatering”.

Kalnciema kvartāla galerijā līdz 24. martam apskatāma mākslinieku Intas Celmiņas un Edvarda Grūbes gleznu izstāde "Telpa". Izstāde ir mēģinājums notvert gaisa, gaismas, ūdens, mūzikas un laika plūsmu. Prieks par eļļas glezniecības iespējām: raupjām faktūrām, triepieniem, gludiem laukumiem un lakas caurspīdīgo daudzslāņainību. Darbi ir lielformāta, gleznoti 2014. gadā tieši Kalnciema kvartāla galerijas telpai, kas dod iespēju skatīt gleznas jau no āra, cauri dārzam.

Savukārt Brūnajā mājā apskatāma fotogrāfa Ivara Krūtaiņa personālizstāde “100 valstis pirms 30”, kurā ietverti 12 foto darbi no dažādām pasaules vietām un grāmata ar plašāku foto darbu izlasi, kā arī stāstu par pašu projektu ” 100 valstis, 3 gadi, 25'000 foto, 50'000 dolāri, 1 latvietis”.

Praktiska informācija:

No plkst. 10:00 līdz 16:00 Spodrības tirdziņš pagalmā
Plkst 10:00-16:00 Mantas ziedošanai varēs nodot pie Zilās mājas verandas
No plkst. 11:00 - 15:00 Norisināsies radošā darbnīca sadarbībā ar biedrību „homo ecos:” gan pieaugušajiem, gan bērniem
Plkst. 13:00 postfolk grupas ”Vecpilsētas dziedātāji” koncerts brūnajā mājā