Jaunumi
Februārī sāksies radošo nodarbību cikls „Nāc un radi Grīziņā”
Grīziņkalns    2014-01-28

2014. gada februārī, reizi nedēļā, Rīgā, koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga” (adrese: Rīgā, Krāsotāju ielā 12) norisināsies biedrības „Esmu Grīziņkalna patriots” radošo nodarbību cikls „Nāc un radi Grīziņā”, aicinot Grīziņkalna iedzīvotājus un apkaimes viesus apmeklēt četras dažādas radošās nodarbības – dejas (Brodvejas džezs, Lindihops), fotogrāfijas pamati un prakse, interaktīvs seminārs „Iepazīsti garšvielas” un joga.

Četras radošās nodarbības tiks organizētas 2014. gada februārī, vienu reizi nedēļā, ar labākajiem sava aroda meistariem, kuri paši mīl to, ko viņi dara un ar prieku dalās savās zināšanās ar citiem. Pirmā nodarbība, paredzēta 2014. gada 5. februārī (trešdien), kurā būs iespējams izmēģināt savus spēkus dejā – pasniedzēja Līva Gudule no Happy Dance Studio mācīs Brodvejas džezu un Lindihopu iesācējiem. Radošo nodarbību cikls turpināsies 15. februārī (sestdien), kad notiks foto mākslas nodarbība, kurā pasniedzējs Artūrs Šlosbergs izstāstīs gan foto teoriju, gan arī palīdzēs uzņemt skaistus foto. Jau 19. februārī (trešdien) būs iespēja apmeklēt interaktīvu semināru: „Iepazīsti garšvielas”, kura laikā pasniedzēja Dita Lase iepazīstinās ar garšvielu daudzveidību un to ietekmi uz veselību. Semināra laikā būs arī iespēja iegādāties garšvielas no „Avokado”. 26. februārī jogas nodarbības laikā, visiem nodarbības apmeklētājiem būs iespēja ļauties jogas praksei un rast sevī veseluma un mīlestības spēku kopā ar starptautiski sertificētu jogas pasniedzēju un studijas Saules joga līdzdibinātāju Ilzi Dzenovsku.

Radošo nodarbību apmeklētājiem būs iespēja izzināt sevi, savus talantus un izbaudīt radošas darbošanās prieku. Projekta „Nāc un radi Grīziņā” ietvaros ikvienam apmeklētājam būs iespēja aktīvi iesaistīties visās radošo nodarbību cikla nodarbībās, gūt ieskatu teorijā, kā arī uzreiz izmēģināt savas spējas konkrētajā disciplīnā. Radošo nodarbību cikla ietvaros tiks veicināta katra indivīda personības attīstība caur radošu darbošanos un personisko talantu apzināšanu, Grīziņkalna apkaimes iedzīvotāju saliedētība, integrācija starp vecākās un jaunākās paaudzes pārstāvjiem, kā arī patriotisma un Grīziņkalna apkaimes kā radošas, sportiskas, drošas un aktīvas apkaimes tēla popularizēšana. Ieeja par ziedojumiem.

2013. gada pavasarī Grīziņkalna apkaimes aktīvisti deva startu jaunai iniciatīvai „Esmu Grīziņkalna patriots”. Šīs kustības pirmie iniciatori bija Ghetto Family, kuri jau 5 gadus jauniešiem organizē sportiskas aktivitātes Grīziņkalna apkaimē. Šai iniciatīvai pievienojās arī privātvēsturnieks Voldemārs Eihenbaums un sieviešu invalīdu biedrība „Aspazija”.

Sekot līdzi jaunumiem par biedrības „Esmu Grīziņkalna patriots” un citu Grīziņkalna apkaimes biedrību organizētajām aktivitātēm varat:
www.draugiem.lv/esmugrizinkalnapatriots,
www.facebook.com/esmugrizinkalnapatriots un www.ghettofamily.com/patriots.

Papildu informācija:
Ieva Krivma
Biedrības „Esmu Grīziņkalna patriots” pārstāve
ieva.krivma@gmail.com