Jaunumi
Svētdien 22. decembrī restaurētajā koka namā Koka Rīga, Krāsotāju no plkst. 11 līdz. 17.00 notiks vecu un mīļu lietu tirdziņš Open Air Vintage
Grīziņkalns    2013-12-18

Nu jau 12. reizi Rīgā notiks vienas dienas tirdziņš, kurā pārdevēji liks galdā seno laiku lietas – sākot no apģērba un rotām, beidzot ar interjera priekšmetiem, platēm un veciem fotoaparātiem. Un tas vēl nav viss – daļa tirgotāju būs sarūpējuši arī pašu dizainētas un radītas lietas, kuras lieliski noderēs Ziemassvētku dāvanām.

Open Air Vintage tirdziņš pirmoreiz notika 2009. gadā un tā mērķis ir Rīgā uzturēt dzīvu alternatīvās ieprikšanās tradīciju, kad par pārdevēju var kļūt ikviens, kam ir kas labs krājumā, bet pircēji var iegūt šarmantas lietas, kādas citur neatrast. Līdzīga koncepta tirdziņi sastopami teju visās Eiropas lielākajās pilsētās – Londonā, Parīzē, Berlīnē un citviet.

Starp pārdevējiem būs sastopami vairāki pašmāju modes zīmoli, māksliniece Agrita Krieviņa ar saviem neparasatajiem darinājumiem, modes blogere Agnese Kleina, kā arī vintage entuziasti Retro Spectro un otro roku veikaliņš Otrā Elpa ar savām sendienu pērlēm.

Tirdziņš notiek Koka Rīgā, Krāsotāju ielā 12, šo svētdien, 22. decembrī no plkst. 11 līdz 17.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Vairāk informācijas:
Linda Ezerkalna
retrospectrovintage@gmail.com