Jaunumi
Jau trešo gadu pēc kārtas Vecmīlgrāvja jaunie mākslinieki apgleznoja daļu no Rīgas brīvostai piederošās dzelzsbetona sētas
Vecmīlgrāvis    2013-09-25

Jau trešo gadu pēc kārtas Vecmīlgrāvja jaunie mākslinieki apgleznoja daļu no Rīgas brīvostai piederošās dzelzsbetona sētas. Kopumā pasākumā „Mūsu ostas sēta – 3” piedalījās 150 skolēnu no visām Vecmīlgrāvja skolām un tika apgleznota sēta vairāk nekā 100 metru garumā.

Lai gan pasākuma dienā laika apstākļi nebija sabiedrotie jaunajiem māksliniekiem, - ne lietus, ne vējš viņu ieceres izjaukt nespēja. Skolēni no Rīgas 31. vidusskolas, Rīgas Rīnūžu vidusskolas, Rīgas 46. vidusskolas un Bērnu un jauniešu centra „Mīlgrāvis” skolotāju pavadība uz pelēkās Rīgas brīvostas teritoriju ierobežojošās sētas radīja ainiņas no zemūdens pasaules. Jau pašā mācību gada sākumā Vecmīlgrāvja skolās tika izsludināts skiču konkurss, kura uzvarētāji – 50 labākie darbi - šobrīd ir apskatāmi uz ostas sētas.

Rīgas brīvostas pārvaldes Sabiedrisko attiecību departamenta direktore Anita Leiškalne bija gandarīta par rezultātu. Viņa atzina, ka, pateicoties aktīvai Vecmīlgrāvja attīstības biedrības (VAB) darbībai, pakāpeniski Mīlgrāvis kļūst arvien sakoptāks, kas priecē gan vietējos iedzīvotājus, gan viesus. Apsveicama ir spēja iesaistīt pašus vecmīlgrāviešus, lai uzlabotu un sakārtotu apkārtējo vidi.

„Mūsu ostas sēta - 3” ir viens no pasākumu klāsta, kurus Vecmīlgrāvja attīstības biedrība organizē sadarbībā ar Rīgas brīvostu. Organizatori pateicas Rīgas laku un krāsu rūpnīcai par atbalstu brīnišķīgu mākslas darbu tapšanā.