Jaunumi
Koncertsezonas noslēgums Kalnciema kvartālā 19.septembrī ar Jakob Noiman Festival Band
Āgenskalns    2013-09-17

Garajā 2013. gada vasarā Kalnciema kvartālā esam piedzīvojuši 18 ceturtdienas ar ļoti dažādiem, bet lieliskiem koncertiem. Šo ceturtdien, 19. septembrī esiet gaidīti uz 19-to koncertu pl. 19tos, kurā koncertu sniegs Jakob Noiman Festival Band. Viņi Kalnciema kvartālā ir spēlējuši katru gadu un neatstās klausītājus vienaldzīgus arī šajā iespējams jau drēgnajā vakarā.

Jakob Noiman Festival Band šoreiz spēlēs savā džezīgākajā sastāvā ar īpašo viesi dziedātāju Ivetu Gaili.

Jakob Noiman Festival Band spēlē kopā vairākus gadus un kā viņi paši par sevi saka: katrs koncerts ir piedzīvojums tā dalībniekiem, ja tas nebūs prieka, mēs apsolāmies beigt spēlēt uzreiz, tajā pašā mirklī. Lai gan žanriski esam mazliet iestrēguši klezmera un Balkānu tautu mūzikas fāzē, pamanāmies veldzēties arī citos žanros. Žanru koncepcijā ir tikai viens kritērijs, - spēlēt to, kas tajā brīdī aizrauj. Kad mūs spēj aizraut džeziskākas intonācijas, tad piesaistām arī mūsu smalko līniju dziedātāju Ivetu. Spēlējam arī šo to no rokmūzikas vēstures vai arī kādu latviskāku kompozīciju, arī tautasdziesmas, piemēram. Tā kā pats rakstu dziesmas, nekautrējos piedāvāt arī oriģināl kompozīcijas, zināmākās no tām skan Jaunajā Rīgas Teātrī dažās izrādēs jau labu laiciņu, tā Jēkabs Nīmanis.

Jakob Noiman Festival Band sastāvs: Uģis Krišjānis - klavieres / Ansis Nikolovskis - Tuba / Artūrs Bērziņš - trombons / Jēkabs Nīmanis - klarnete,saksofons,ģitāra / Varis Piņķis – bungas.
Ieeja pasākumā no plkst. 19:00 bez maksas.        
Sekojiet aktuālajai informācijai:

www.facebook.com/kalnciemaiela
www.twitter.com/kalnciemaiela
www.kalnciemaiela.lv

Una Meiberga
kultūras programmas vadītāja
tel. +371 29402027
una.meiberga@gmail.com