Jaunumi
Rīgas svētki Kalnciema kvartālā
Āgenskalns    2013-08-13

Pasākumu programma „Dienu pirms tam”:
2013.gada 16. un 17.augustā Rīgas svētku ietvaros, kuros visa Rīga svinēs galvaspilsētas jubileju teātra noskaņās, Kalnciema kvartāls ir iecerējis pasākuma programmu, kurā ikvienam Rīgas iedzīvotājam un viesim būs iespēja kļūt par daļu no teātra radīšanas un saspēles procesa. Pasākuma programmā tiks pārstāvēta laikmetīga izpratne par teātri kā ikvienam atvērtu radošu izpausmju kopumu. 

16.augusts

Platekrāna vakars  sadarbībā ar LattelecomTV- brīvdabas kino seanss veltīts teātra tēmai: 
19:00 „Anna Kareņina”, 2012, rež. Joe Wright. Filma veidota pēc slavenā krievu rakstnieka Ļeva Tolstoja romāna motīviem un tās darbība risinās 19.gs, Krievijā.
Filma tiks rādīta angļu valodā ar latviešu subtitriem.

17.augusts

10:00 – 16:00 Norisināsies zemnieku un amatnieku tirdziņš, kurā ar īpašiem piedāvājumiem piedalīses arī Latvijas Nacionālais teātris. Notiks dažādas darbnīcas bērniem.

11:00 un 13:00 Bērnus priecēs Liepājas leļļu teātra viesizrāde „Lāčradzis” (ieejas maksa 3 LVL/ www.bilesuparadize.lv.). 
Brūnajā mājā, Kalnciema ielā 35.

12.00-14.00 Māksliniece Velta Kešāne aicinās uz brīvdabas leļļu izrādēm bērniem. 
« Mūžīgā jaunība » ir jautra, miniatūra leļļu izrāde visai ģimenei par cilvēka nepiepildāmajām un mūžīgajām ilgām pēc nebeidzamas jaunības. Parasti šī vēlēšanās paliek visai iluzora, tomēr leļļu izrāde mums pastāstīs par kādu itāļu sirmgalvi, kurai brīnumainu notikumu rezultātā piepildījās visas vēlmes, par kurām mēs, parastie mirstīgie, varam tikai sapņot.
Pagalmā (bedŗē blakus restorānam). 

14:30 - 16:00 Kalnciema kvartāla teātra studijas vadītājs un aktieris Varis Piņķis vadīs atvērto meistarklasi ikvienam interesentam (pieteikumus sūtīt uz kalnciemaiela@gmail.com līdz 14.08.). Vīnu veikala zālē, bez ieejas maksas.

19:00 Pasākumu kulminācijā Rīgas svētku viesiem būs iespēja noskatīties Kalnciema kvartāla teātra studijā tapušo izrādi „Žiguļa stāsts”, rež. Varis Piņķis. PIRMIZRĀDE!

20:00 Rīgas Improvizācijas teātra viesizrāde. 

21:30 - 23:00 Brīvdabas koncerts. Tradicionāli Kalnciema kvartālā muzicēs „Ielu mūzikas dienas” dalībnieki (Nepieradinātā folka orķestris, Inthemes u.c.).

Ieeja visos pasākumos bez maksas (izņemot Liepājas leļļu teātra viesizrādi „Lāčradzis”).

Atbalsta Rīgas Dome.