Jaunumi
18. maijā Totaldobže mākslas centrā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kompozīcijas nodaļas studentu un Liepājas Universitātes Jauno mediju mākslas nodaļas studentu elektroakustiskā mūzika un skaņas instalācijas
Teika    2013-05-14

Mūzikas akadēmiju pārstāvēs topošie komponisti Linda Leimane, Platons Buravickis, Jānis Ķirsis, Jevgēņija Fedorenko un Jachin Pousson. Savukārt no Liepājas izskanēs Arta Kupriša, Andra Vētras, Anetes Grāvelsiņas, Līvijas Daudzes, Reiņa Naļivaiko u.c. autoru skaņdarbi un skaņas instalācijas, kā arī audiovizuālās grupas Trihars uzstāšanās.

JVLMA jaunie komponisti studē kā instrumentālās mūzikas komponisti un koncertā dzirdamie darbi ir vieni no pirmajiem mēģinājumiem elektroakustiskās mūzikas laukā. Viņu darbos tiek apvienots dzīvais izpildījums – dzejas lasījumi, vijole, čells, kokle un elektronika.

LiepU Jauno mediju mākslas studenti prezentē citu estētiku - skaņas moduļa ietvaros tapušie darbi ir akusmātiskas kompozīcijas, kurās izmantots modulārais sintezators un semplēšanas tehnikas. Blakus tām Totaldobžē tiks izstādītas vairākas skaņas instalācijas. Nobeigumā uzstāsies audiovizuālā improvizācijas grupa Trihars, kuras sastāvā darbojas trīs Jauno mediju mākslas studenti.

Koncerta sākums 21:00, ieeja bez maksas. Totaldobže mākslas centrs, Ūnijas iela 8, k-2.