Jaunumi
Lucavsalā uzstādīs bērnu rotaļu un atpūtas laukumu iekārtas
Rīga    2013-04-11

Lucavsalā sākti sagatavošanās darbi, lai jau tuvākajā laikā, kad atļaus meteoroloģiskie apstākļi, varētu uzstādīt bērnu rotaļu un atpūtas laukumu iekārtas. Aptuveni 11 hektāru platībā atradīsies atpūtas zona - rotaļu laukumi dažādām bērnu vecuma grupām, pludmale, dažādi sporta spēļu laukumi, tostarp jauniešu un ekstrēmā sporta zona. Iedzīvotāju drošībai uzstādīs videonovērošanas kameras.

„Rīdzinieki jau pieraduši, ka aktīvi turpinās Lucavsalas sakārtošanas un labiekārtošanas darbi, kas Pārdaugavas koptēlā ievieš jaunus un patīkamus vaibstus. Pašvaldība veic visu nepieciešamo, lai šī pilsētas teritorija taptu aizvien pievilcīgāka. Tā atrodas iedzīvotājiem izdevīgā vietā – gandrīz pilsētas centrā un maģistrālo ceļu tuvumā,” norāda Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs.

Lucavsalas ziemeļu daļas sakārtošanu pašvaldība sāka apmēram pirms diviem gadiem ar neapsaimniekoto mazdārziņu un pussagruvušo dārza mājiņu likvidāciju, teritorijas atbrīvošanu no sadzīves atkritumiem un būvgružiem, kas rezultātā nodrošināja normālu piekļuvi Daugavas ūdeņiem. Pēc gada jau tika ierīkoti zālieni, gājēju takas, pludmales zona, krastmalu attīrīja no apauguma, nozāģēja avārijas stāvoklī esošos kokus un veica virkni citu labiekārtošanas darbu.

Informāciju sagatavoja Uģis Vidauskis, t. 67105908; 26334633

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa