Jaunumi
30.martā no plkst. 10.00 līdz 16.00, kvartāls Berga Bazārs ar Lieldienu svinībām folkloras tradīcijās atklās jauno tirgus sezonu!
Centrs    2013-03-25

Ar spēcinoši pavasarīgiem saules stariem atgriežas pirmie gājputni. Arī zemnieks no Kurzemes, Zemgales un Vidzemes sarosījies ceļā uz Rīgu. Sestdien, 30.martā, svinot Lieldienu tradīcijas tiks atklāta nu jau 8.-tā Berga Bazāra zemnieku tirdziņa sezona.

Šajā gadā tirdziņš notiks biežāk, kas saistīts ar lielajiem Dziesmu un deju svētkiem un aktīvo kvartāla vasaras un rudens pasākumu programmu. Arvien tirdziņā uzsvars ir uz Latvijas mazo zemnieku un piemājas zemju īpašnieku izaudzēto produkciju, tai skaitā, mājražojumiem – zaptēm, marinējumiem, savvaļas sēnēm, ogām un piena produktiem. Tāpat neiztrūkstoši katrā tirdziņā ir nopērkamas brīvdabā audzētu vistu un paipalu olas, gaļa, bioloģiskā jēra un liellopu gaļa un tās pārstrādes produkcija, kā arī daudzveidīgi Latvijas cūkgaļas un zivju kūpinājumi – desas, pastētes, konservi utt. Tirdziņš izceļas ar ievērojamu skaitu bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas daudzveidību - sertificēti augļi un dārzeņi, medus un marmelāde, sulas, gaļa un maizes produkti.

Lieldienu tirdziņā, 30.martā, tiks svinētas folkloras tradīcijas – bērnu radošajā darbnīcā (Birojnīca) būs baranku cepšana, olu dekorēšana un ripināšana, bet no 12 – 14 spēlēs un dancos Maskačkas spēlmaņi. Tirdziņa šefpavārs – Rihards Frīdenbergs Kalniņš kopā ar Ecocatering komandu turpat uz grila ceps iecienītos brieža un jaunlopa gaļas burgerus. Tirdziņš strādās no 10 – 16!

Informācija par nākamiem tirgus datumiem ( līdz jūlijam):
30.martā, 13.aprīlī, 27.aprīlī, 11.maijā, 25.maijā, 1.jūnijā, 8.jūnijā, 21.jūnijā darba laiks no 10.00 – 16.00.