Jaunumi
Svētdien, 3. jūnijā Vecmīlgrāvī tradicionālie bērnu svētki.
Vecmīlgrāvis    2012-05-31

Vecmīlgrāvī Bērnu svētku svinēšanas tradīcijas ir senas, jo pirms vairāk nekā simts gadiem tos iedibināja slavenais mecenāts Augusts Dombrovskis un viņa palīdze Marta Rinka. Šogad tie norisināsies jau 104. reizi. Tā kā kultūras pils „Ziemeļblāzma” parkā norit rekonstrukcija, tad tradicionālie Bērnu svētki svētdien, 3.jūnijā notiks Skuju ielā 11, Rīgas 31. vidusskolas stadionā no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Svētku galvenā ideju katru gadu mainās – ir svinēta Tauriņu balle, galvenie varoņi bijuši 100 un viens dalmācietis un citi suņi, ir vāktas tautasdziesmas, domāts par zaļo dzīvesveidu u.tml.

Šovasar Sprīdītis no laimes meklējumu ceļojuma tālajā Īrijā būs atgriezies Rīgā un ar bērniem dalīsies piedzīvotajā. Viņa sveicēju vidū būs Lienīte un ikviens, kurš ieradīses uz svētkiem. Būs iespēja piedalīties cīņā ar milzu Lutausi, tikties ar skopo Sīkstuli un melno velnu, varēs mēģināt savaldīt vējus un darināt stabuli vai brīnuma sprunguliņu, princeses skoliņā pat apgūt augstdzimušo skuķīšu kaprīzās manieres.

Svētku laikā katrs varēs atklāt pats savu Laimes zemi.

Ar Rīgas Domes un Rīgas brīvostas atbalstu ieeja svētkos un piedalīšanās radošajās darbnīcās un atrakcijās - bez maksas.