Jaunumi
Mārupītes laivu brauciens 2012
Bieriņi    2012-04-16

Jau vairākus gadus pēs kārtas, nākamajā dienā pēc Mārupītes talkas notiek Mārupītes laivu brauciens. Patiesībā tas vairāk ir karnevāls, izklaide, nevis airēšanas pasākums, taču katrs var izvēlēties to, kas labāk no tā visa patīk.

Pulcēšanās 22.aprīlī, plkst 10:00 Dauguļu ielā pie Mārupītes (tuvākā iela ir Kantora). Nav svarīgi kāda Tev ir laiva. Ja Tev ir laiva, Tu esi savējais! Brauciens ir no Dauguļu ielas līdz pat Māras dīķim, kur plānots kopīgs finišs. Tā kā Mārupīte ir sekla(līdz jostas vietai), tad tā ir arī droša bērniem. Līdz Māras dīķim ir vairāki tiltiņi un caurtekas, kur laivu būs nepieciešams celt laukā, taču brauciens nav uz ātrumu, bet balstīts uz draudzību un kopības sajūtu. Tādēļ ikvienam laivotājam jācenšas palīdzēt citem laivotājiem. Ir pieļaujamas un vēlamas dziesmas, īpaši tērpi un rotājumi. Diskvalificēti tiek tikai tie, kas nav ieradušies uz šo pasākumu.

Ja Tev nav laiva, bet vēlies līdzi just laivotājiem, tad arī Tu esi dalībnieks!

Tā kā Mārupītei līdzās ir veloceliņš, tad Tu esi gaidīts ar savu velosipēdu, kājām ejot, stumjot bērnu ratus vai staidzinot suni.

Dalības maksa: Dalības maksu iztērē padarot savu komandu atraktīvāku(maksa nav)