Jaunumi
2. Rīgas apkaimju forums pulcē vairāk nekā 80 dalībniekus
Rīga    2011-11-08

Iedzīvotāji no Teikas, Iļģuciema, Torņakalna, Ķengaraga, Mežaparka, Trīsciema un citām apkaimēm Rīgā, kā arī pašvaldības un dažādu radošo nozaru speciālisti divus vakarus dalījās ar idejām un personīgo pieredzi projektu īstenošanā.

Rīgas apkaimju forums norisinājās 2. un 3.novembrī no plkst. 18:00 līdz 21:00 ¼ Satori Birojnīcas telpās Berga Bazārā. Foruma dalībniekiem bija iespēja radošā prezentācijas sesijā iepazīties ar pēdējā gadā īstenotiem apkaimju projektiem un to veidotāju pieredzi. Pieteiktās aktīvistu prezentācijas izraisīja patiesu interesi no foruma dalībniekiem. Savukārt apkaimju projektu ideju attīstīšanas sesijā „iniciatīvuTALKA“ dalībnieki ieguva kontaktus un zināšanas apkaimju iniciatīvu īstenošanai. Foruma otrajā dienā tika dotas konsultācijas pilsētplānošanas, projektu uzsākšanas un apkaimju kustību dibināšanas jautājumos.

Pats galvenais, ka tika iepazīti jauni cilvēki, kas grib radīt pilsētu labāku un iedzīvotājiem draudzīgāku. Viedokļu apmaiņa noteikti dos iedvesmu jaunām idejām, jauniem darbiem. Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments pateicas visiem foruma dalībniekiem un aicina uz sadarbību arī turpmāk.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Ekonomikas pārvaldes vadītāja vietnieks
Guntars Ruskuls
67012920
guntars.ruskuls@riga.lv