Jaunumi
Radošo prezentāciju projekts „Kompass”
Teika    2011-10-06

Šī gada 12. oktobrī plkst. 19:00 Totaldobže mākslas centrā tiks uzsākta radošo prezentāciju projekta „Kompass” sezona, kas šoreiz tiks dalīta divos ciklos, Rudens un Pavasaris, atbilstoši gadalaikiem.

12.oktobra „Kompass” pasākums būs unikāls un neatkārtojams, tajā piedalīsies četru mākslas nozaru (mūzikas, laikmetīgas dejas, dzejas, vizuālas mākslas) eksperti, kas ar savu viedokli par pašreizējo situāciju pārstāvētajās nozarēs ievadīs šo projekta „Kompass” sezonu.

„Kompasa” svarīgākais uzdevums ir uzrunāt katru mākslas un kultūras baudītāju. Katram būs iespēja iesaistīties diskusijās, uzdot jautājumus un kļūt vēl mazliet zinošākam par aktuālajiem mākslas procesiem Latvijā.

12. oktobrī jūs esat aicināti uz pasākumu, kurā skatītajam nav atvēlēta statista loma, bet tieši otrādi, aktīvā un vadošā loma. Jums būs dota iespēja jautāt, piedalīties un, iespējams, veidot 12.oktobra diskusiju.

Līdz ar to mēs vēlamies uzrunāt ikvienu, kuram ir interese par mākslas un kultūras procesiem, nākt un piedalīties projekta „Kompass” 12. oktobra ekspertu pasākumā, kas norisināsies no plkst. 19:00 – 22:00 Totaldobže mākslas centrā (bijušās rūpnīcas VEF teritorijā). Ieeja pasākumā bez maksas.

Šis būs pirmais pasākums Kompasa Rudens ciklā, kurš turpināsies katru trešdienu ar mākslinieku prezentācijām un noslēgsies ar Kompasa stipendijas pasniegšanas pasākumu 2012. gada Janvārī. Patstāvīgie Kompasa pasākumu apmeklētāji varēs piedalīties stipendijas saņēmēja noteikšanā.

Sīkāku informāciju par pasākumu un tā dalībniekiem Jūs varat iegūt Totaldobže mājas lapā http://www.totaldobze.com/ArtCenter/.

Papildus informācija:
Projekta vadītājs: Ansis Jefimovs
Tālr. 28297438
e-pasts: ansis.jefimovs@gmail.com