Jaunumi
Vecmīlgrāvja sporta spēlēs sadalīti 36 medaļu komplekti
Vecmīlgrāvis    2017-07-18

Svētdien, 16. jūlijā Rīgas 31. vidusskolas stadionā otrajās Vecmīlgrāvja sporta spēlēs “Vecmīlgrāvis VAR” tika noskaidroti šī gada sportiskākie vecmīlgrāvieši. Tāpat kā pagājušajā gadā vislielākā piekrišana bija futbolam, bet kopumā sporta spēlēs tikai sadalīti 36 medaļu komplekti – piecās komandu un sešās individuālajās disciplīnās. 

“Tā kā pirmajā sacensību gadā guvām necerēti lielu dalībnieku atsaucību, tad būtiskas izmaiņas sacensību nolikumā neplānojām, bet daži jauninājumi tomēr bija. Individuālajās disciplīnās papildus ieviesām šķēršļu joslu, kā arī, lai bērnu un jauniešu starpā cīņa būtu godīgāka, sadalījām tos pa vecuma grupām. Šogad pirmo reizi tikai noskaidrota arī sportiskākā ģimene. Šo godpilno titulu izcīnīja Joņičenoku ģimene, kura kopskaitā ieguva 13 dažāda kaluma medaļas,” stāsta pasākuma galvenais tiesnesis Sandris Vaļģis. 

Identiski kā pērnajā gadā arī šogad vissīvākā cīņa notika par uzvarētāju titulu futbolā un strītbolā. Īpaši spraigas izvērtās tieši fināla cīņas, kur, atbalstot un uzmundrinot savus favorītus, aktīvi iesaistījās arī līdzjutēji. Savukārt individuālo disciplīnu konkurencē viennozīmīgi triumfēja futbola soda sitieni, jo uz sacensībām bija ieradušies vairāku futbola sporta skolu audzēkņi, kuri demonstrēja savu meistarību. 

Tā kā Vecmīlgrāvja sporta spēles norisinās Rīgas 31. vidusskolas renovētajā un šajā Rīgas rajonā modernākajā sporta laukumā, tad sporta spēļu disciplīnas organizatori izvēlējās gan ņemot vērā vecmīlgrāviešu intereses, gan stadiona iespējas. 

Paši mazākie sportisti, kuri jau savās disciplīnās bija nostartējuši vai šoreiz bija izvēlējušies būt par līdzjutējiem, varēja izbaudīt aktivitātes bērniem atvēlētajā stadiona daļā. Kā jau ierasts šāda veida pasākumos, vislielāko atsaucību guva piepūšamās atrakcijas un lielo ziepju burbuļu burvība, tomēr jaunā paaudze aktīvi piedalījās arī citās spēlēs un stafetēs. 

Vecmīlgrāvja attīstības biedrība, sadarbojoties ar Rīgas brīvostas pārvaldi, jau otro gadu pēc kārtas organizēja Vecmīlgrāvja sporta spēles “Vecmīlgrāvis VAR”. Lai pēc iespējas vairāk iedzīvotājus pievērstu veselīgam dzīvesveidam, kā arī radītu iespēju vecākiem kopā ar bērniem jēgpilni atpūsties, visi sportot gribētāji tiks gaidīti arī nākamvasar – nu jau uz trešajām Vecmīlgrāvja sporta spēlēm.