Jaunumi
3. martā plkst 18.00 stepa dejas koncerts “ Steps un…” Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā
Ķengarags    2017-02-28

3. martā plkst 18.00 Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas (Prūšu 13 B, Ķengaragā, Rīgā ) Lielajā zālē Stepa ritmus ieskandinās jaunie dejotāji sava pedagoga aktiera un stepa dejotāja Māra Pūra vadībā.

Koncertā “Steps un …” piedalīsies Māra Pūra audzēkņi no Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas stepa studijas “Ķengaraga ķengurēni”, Iecavas mūzikas un mākslas skolas studijām : “Zebras”, “Pingvīni”, “Zvirbuļi”, 1.Stepa dejas studijas Latvijā “Top Tap Company”.

Koncertam būs arī izglītojošs raksturs, jo tiks parādīti vairāki video materiāli par Stepa dejas spilgtākajām personībām. Šis koncerts ir viens no Stepa dejas popularizētāja Latvijā, Māra Pūra un viņa audzēkņu gada svarīgākajiem notikumiem. Iepriekšējā gadā tāds bija Iecavā, nākamgad Ādažos, kur visur ar stepu nodarbojas M.Pūra audzēkņi. Savukārt iecerēs Mārim un jaunajiem dejotājiem jau ir kāds Latvijas mēroga projekts, kurš vērsts uz visdažādāko mākslas veidu sadarbību, M. Pūris atgādina, ka īpašs ir koncerta nosaukums “Steps un…” , jo “un…” rāda stepa īpašo spēju sadarboties ar visdažādākajiem mūzikas un mākslas žanriem, ka šī ir multifunkcionāla mākslas forma, kas spēj sadarboties ar visiem.