Jaunumi
Brīvās domas raidītājs un literārie vakari “Hāgenskalna Komūnā”
Āgenskalns    2017-01-17

Pārdaugavā, Āgenskalna centrā, jau vairāk kā pirms gada radās komūnbārs “Hāgenskalna komūna”. Viens no “Hāgenskalna komūnas” mērķiem ir radīt vidi, lai Pārdaugavas apkaimē dzīvojošie domu un sajūtu līdzinieki varētu regulāri tikties un kvalitatīvi atpūsties. Šo vidi mēs raksturojam vienā vārdā – baudītava.

Hāgenskalna komūna uzsāk veidot interneta TV un dzīvo sarunu šovu Brīvās domas raidītājs, kura mērķis ir dažādus sabiedrībā, Rīgā un Āgenskalna apkaimē interesējošus un svarīgus tematus aprunāt un analizēt no dažādiem mazāk tradicionāliem rakursiem. Šovs notiks regulāri komūnbārā “Hāgenskalna komūna”. Tanī piedalīsies ne vien raidījuma/šova viesi, bet arī skatītāji, kuriem būs iespēja uzdot savus jautājumus un izteikt komentārus par raidījuma tēmu un ar to saistītiem jautājumiem.

17.01., pulksten 19.30 aicinām uz sarunu šovu : “Kas ir feminisms un kā tas palīdz vīrietim”. Pirmajā raidījumā kā viesi piedalīsies feministe Linda Curika un pasīvais katolis Edgars ar komūnā iegūtu pseidonīmu “Kapteinis”.

Savukārt 19.01., pulksten 20.00 notiks Krišjāņa Zeļģa dzejas vakars “SOLO”. Krišjānis Zeļģis ir dzejnieks, aldaris un klinšu kāpšanas entuziasts, kurš rod laiku arī literatūrai. Tagad dzīvo Rīgā, bet vienmēr piemin, ka patiesībā ir no Talsiem. Krišjānis Zeļģis lasīs savas labākās dzejas rindas gan no jau izdotajām grāmatām, gan pa kādam mazāk zināmam dārgumam.

Atmosfēra brīva un relaksēta, visi laipni aicināti!.

Sekot līdzi “Hāgenskalna komūnas” aktualitātēm iespējams: Facebook.com/hagenskalnakomuna

Sarunu šovs “Brīvās domas raidītājs” un literāro vakaru ciklu “Hāgenskalna komūnā” atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments projektu konkursa “Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai” ietvaros un Fritz kola.