Jaunumi
Lēnā iepirkšanās Kalnciema ielas tirgū 7. janvārī
Āgenskalns    2016-12-30

2017. gada pirmais Kalnciema ielas tirgus notiks 7. janvārī, kad pavadīts vecais gads un sagaidīts jaunais gaiļa gads, Kalnciema ielas tirgus turpinās tirgošanos ar jaunu sparu.

Zemnieku un amatnieku tirgus notiks no plkst. 10:00 – 16:00. Būs gan dizaina lietas, gan latviešu iecienītie lauku labumi – svaigi cepta maize, kūkas, saldumi, gaļa, zivis un pašmāju dzērieni. Tirdziņā iespējams ieturēt vēlas brokastis vai pusdienas, kā arī vērot ēdiena 

Visi, kam ir jaunas apņemšanās, ir gaidīti nesteidzīgi izvēlēties veselīgus vai diētiskus produktus, kā arī latviskos brīnumlīdzekļus imunitātes stiprināšanai, veikt lēno iepirkšanos “Slow food” ēdienu tirgotāju alejā.

7. janvārī Kalnciema kvartāla Koka arhitektūras centrā plkst. 14:30 notiks Sudraba rotu kalšana. Radošajā darbnīcā ikvienam dalībniekam būs iespēja izgatavot sudraba rotaslietu

Savukārt Kalnciema kvartāla galerijā no 3. janvāra līdz 2. februārim apskatāma Eduarda Miheloviča gleznu personālizstāde.

2017. gadā tirgi notiks tradicionāli katru sestdienu no 10:00 līdz 16:00. Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.