Jaunumi
Miera ielas radošajā kvartālā izstāde
Centrs    2016-12-12

Līdz 2016. gada 17. decembrim Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS, kas atrodas Miera ielas radošajā kvartālā, apskatāma izstāde "Mierielas skati". Darbu autori ir bērni un jaunieši, kuri mācās Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS.

Izstādē eksponēti jauno autoru vizuāli vērojumi par Miera ielu, attēlojot cilvēkus, ēkas, 11. tramvaju un eksperimentējot ar dažādām mākslas tehnikām. Arī vēstures fakti, stāsti par notikumiem Miera ielā palīdzējuši jaunajiem autoriem atrast idejas izstādē redzamajiem darbiem.

Miera iela ir arhitektoniski krāšņa - nelielā posmā no Brīvības ielas līdz Tallinas ielai, ko pētījuši jaunie autori, sastopami 20. gadsimta arhitektūras visdažādākie paraugi, tikpat nozīmīga ir dizaina klātbūtne Miera ielā - izkārtnēs, skatlogos, kafejnīcu interjeros, veikaliņos.

Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS ir izglītības iestāde, un savā ikdienas darbībā pievērš uzmanību arī pilsētvides izpētei. Redzot sabiedrības ieinteresētību par Miera ielu kā īpaši interesantu Rīgas vietu ar radošu, aktīvu atmosfēru, Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS savā darbībā iekļāvis radošu izpētes uzdevumu veidošanu, kas balstīti Miera ielas dizaina un arhitektūras izpētē.

Izstādes norisi atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments projekta “Pētam Miera ielu” ietvaros.

Izstāde apskatāma Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS Miera ielā 33, Rīgā līdz 17. decembrim. Atvērts otrdien - piektdien 15:00-19:00, sestdien 11:00-13:00.