Jaunumi
Maskavas forštate gatavojas Ziemassvētkiem.
Maskavas forštate    2016-10-12

Pateicoties RD Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas atbalstam, Asociācija Latgales priekšpilsētas attīstībai, projekta „Maskavas forštate - mūsu apkaime” ietvaros norisinājušās radošās darbnīcas „Dāvaniņa draugam, dāvaniņa sev.”, kur nodarbībās kopīgi mācījāmies izveidot skaistas, daudzkrāsainas ziepes un noformēt dāvanu iepakojumā Ziemassvētku tematikā. 

Radoši izpaužoties raisījās draudzīgas sarunas, katram bija iespēja dalīties oriģinālās idejās ar pārējiem apmeklētājiem, skanēja gan krievu, gan latviešu, gan nedaudz arī poļu valodas. 

Pasniedzēja iemācīja ne tikai skaistu, aromātisku, daudzkrāsainu ziepju un vannas bumbu gatavošanas noslēpumus, bet arī ieinteresēja censties runāt latviski cittautībniekus un iedrošināja nekautrēties no kļūdām. 

Brīvā atmosfērā, draudzīgās sarunās tapa brīnišķīgas dāvaniņas, ko nodarbību apmeklētāji varēs uzdāvināt saviem ģimenes locekļiem vai draugiem Ziemassvētkos, tā vairojot prieku gan savā, gan citu sirdīs. 

Ziemassvētkos, atverot jaukās dāvaniņas, varēs atcerēties par interesantajām nodarbībām un pārējām projekta aktivitātēm.