Jaunumi
Noskaidroti Vecmīlgrāvja pirmo sporta spēļu uzvarētāji
Vecmīlgrāvis    2016-07-19
Svētdien, 17. jūlijā Rīgas 31.vidusskolas stadionā Vecmīlgrāvja pirmajās sporta spēlēs “Vecmīlgrāvis VAR!” par medaļām cīnījās ap 200 tuvākās apkaimes sportiska dzīvesveida piekritēji. Vislielākā piekrišana izrādījās tieši futbolam, bet kopumā sporta spēlēs tika sadalīti 25 medaļu komplekti – septiņi komandu, astoņpadsmit individuālajās disciplīnās.

“Jāatzīst, ka šoreiz teiciens “pirmie kucēni jāslīcina” īsti nebūs piemērots, jo esam patīkami pārsteigti par iedzīvotāju samērā lielo atsaucību. Kad Vecmīlgrāvja attīstības biedrības (VAB) pārstāvji nolēma par labu sporta spēļu organizēšanai savas pilsētas rajonā, Vecmīlgrāvī, ķērāmies pie darba. Uzreiz bija skaidrs, ka ideāli piemērota vieta tām ir Rīgas 31.vidusskolas renovētais stadions. Apdomājām, kādas disciplīnas ieinteresētu vietējās apkaimes jauniešus. Viennozīmīgs bija lēmums, ka komandu ģimeņu aktivitātēs jāiekļauj futbols (mini), strītbols, kā arī “lielās slēpes ar kuģi” un spēle “krustiņi, nullītes”, savukārt individuāli sevi apliecināt un par medaļām cīnīties varēja futbola soda sitienos, basketbola soda metienos, spēka vingrinājumos (pievilkšanās pie stieņa, vēdera presīte, atspiešanās), 60 metru sprintā, šķēršļu joslā un tāllēkšanā. Tā kā šobrīd esam Vasaras Olimpisko spēļu gaidās, tad pašsaprotami, ka dažas no disciplīnām iekļāvām par godu šim ievērojamajam notikumam,” atzīst pirmo Vecmīlgrāvja sporta spēļu galvenais tiesnesis Sandris Vaļģis.

Pēc šīm sporta spēlēm viennozīmīgi jāatzīst, ka vecmīlgrāviešiem ir interese par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu un apsveicams ir arī fakts, ka organizatoriem bija izdevies šajās spēlēs iesaistīt daudz jauniešus.

Pēc spraigajām sacensībām uzvarētājus, viņu līdzjutējus, kā arī tos, kuriem šoreiz pie godalgām neizdevās tikt, priecēja populārais hip-hop izpildītājs - reperis Ozols. Arī viņš atzina, ka tikai veselā miesā ir vesels gars, tāpēc bez sporta neiztikt.