Jaunumi
Biodeja – iepazīšanās nodarbība bērniem Kalnciema kvartālā
Āgenskalns    2016-04-05


9. aprīlī plkst. 12.00 un 13.00 Kalnciema kvartāla tirdziņa laikā starptautiskā pirmsskola "Putnu dārzs" aicinās bērnus iepazīties ar Biodeju (Biodanza). Biodeja ir neverbāla satikšanās “šeit un tagad”, kur mijiedarbībā caur deju un rotaļu jaunā kvalitātē iepazīst viens otru un sevi. Biodejas izpausmes balstās mīlestībā, cieņā, vienlīdzībā un empātijā.

Sestdien, 9. aprīlī, Kalnciema kvartāls un “Putnu dārzs” aicina uz Biodejas BEZMAKSAS iepazīšanās nodarbību plkst. 12.00 vai 13.00 Brūnās mājas (Vīnu veikala un kafē) zālē, kā arī pierakstu grāmatas izgatavošanas darbnīcu laikā no plkst. 10.00 līdz 14.00. Dalībniekus lūdzam pieteikties uz vienu no nodarbībām iepriekš, rakstot uz e-pastu: info@putnudarzs.eu.

Biodeja ietver neverbālās pieredzes izpausmes: vitalitāti, radošumu, afektivitāti un transcendenci, pilnveidojot organisma pašregulāciju, attīstot radošumu un empātiju, veicinot dabas ritmu sajušanu un sevis kā dabas daļas apzināšanos. Nodarbību veidošanā izmanto TANZPRO-Biodanza bērniem programmas bāzi un Empātijas skolas koncepta (Stueck, 2010) neverbālo daļu. Aptuveni stundu garā Biodejas nodarbībā bērns nodarbina ķermeni - savu svarīgāko ‘domāšanas orgānu’. Savukārt, vecākiem tā sniedz iespēju atrast sevī iekšējo bērnu un darboties kopā ar bērnu no viņa pieredzes pozīcijas. Biodejas nodarbības paredzētas bērniem vecumā no trīs līdz desmit gadiem un viņu vecākiem.

Starptautiskā pirmsskola "Putnu dārzs" Pārdaugavā ir Reggio Emilia alternatīvās pedagoģiskās koncepcijas bērnudārzs, kas veidojusies 20. gadsimta otrajā pusē Itālijā, bet šobrīd plaši pazīstama pasaulē.

Vairāk info: http://putnudarzs.eu/ .

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35. .

Ieeja – bez maksas! .