Jaunumi
No 23. marta līdz 23. aprīlim norisināsies "Mākslas medības"
Āgenskalns    2016-03-22


Kalnciema kvartālā norisināsies „Mākslas medības”

No 2016. gada 23. marta līdz 23. aprīlim Kalnciema kvartālā sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju norisināsies jau sestās „Mākslas medības” – jauno mākslinieku darbu izstāde un pārdošana.

„Mākslas medības” ir Kalnciema kvartāla un Latvijas Mākslas akadēmijas kopīga iniciatīva, kas gan mākslas zinātājiem, gan interesentiem vienkopus ļauj iepazīt un iegādāties spilgtāko pašmāju jauno mākslinieku darbus. Daži no „Mākslas medībās” pārstāvētajiem autoriem: Madara Neikena (maģ. absolv.), Sandra Strēle (maģ. absolv.), Ieva Ekmane (maģ. absolv.), Arta Kalniņa (bak. absolv.), Ieva Mežule (maģ.students.), Laura Kaktiņa (bak. absolv.), Talita Vālodze (bak. stud.), Alise Bēržvade (bak. stud.), Dagne Ventiņa (maģ. absolv.) un daudzi citi jaunie mākslinieki.

Kopumā būs apskatāmi un iegādājami aptuveni 500 darbi, tai skaitā arī dažādi priekšmeti, kartiņas, suvenīri u.c. lietas. „Mākslas medībās” pieejamo darbu klāsts tiks regulāri papildināts.

Norises vieta:
Kalnciema kvartāla galerija un Vīnu veikala zāle.
Darba laiks: katru dienu, izņemot svētdienas, no plkst. 10.00 līdz 22.00.

„Mākslas medības” ir lieliska iespēja ne vien ielūkoties pašmāju mākslas aktualitātēs, bet arī sniegt ieguldījumu jauno autoru radošajā attīstībā.