Jaunumi
Sestdien 20. februārī Jāņa Asara ielā 13 no plkst 10.00 līdz 14.00, Rīgas Grīziņkalna Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju Biedrības aktu zālē rosīsies Retro Metro krāmu tirgus
Avoti Grīziņkalns   2016-02-17

Ir Rīgā tādas telpas – slēptas pērles – kurās nonākot, cilvēks nokļūst gluži vai laika mašīnā un ierodas piecdesmit gadus senā pagātnē. Uz tādām telpām pārcēlies arī iemīļotais Avotu ielas krāmu tirdziņš.

Šo sestdien Jāņa Asara ielā 13 no plkst 10.00 līdz 14.00, Rīgas Grīziņkalna Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju Biedrības aktu zālē rosīsies tirgotāji, kolekcionāri, savu skapju izpārdevēji, dārgumu meklētāji un vienkārši ziņkārīgie. Tur, kur savulaik atradusies skatuve, bet tagad glabājas mēbeles no dažādiem laika posmiem, darbosies retro foto stūris, kas katram ļaus iemiesoties kāda klasiska padomju tipāža tēlā, rekvizītus piemeklējot turpat uz vietas – tirdziņā.

Kamēr publika pulē Rīgas centra parketus, Grīziņkalnā, ar skatu uz pašu parku, atrodas brīnišķīga zāle ar vēsturisku šarmu - divstāvu nams ar depo un torni celts 1913. - 1914. gadā, tas izmaksājis 36 000 zelta rubļu. Celtniecību ar devīgu roku atbalstīja turīgie biedri un daudzas privātpersonas un firmas. Ugunsdzēsēju biedri izpildīja zemes rakšanas darbus un kalna nolīdzināšanu bez maksas. Apmeklētāji ir aicināti iepazīties ar šo unikālo ēku, kas ikdienā nav plašai publikai pieejama.