Jaunumi
Gleznošanas darbnīcas kopā ar Dagni Ventiņu Miera ielas Republikā
Centrs    2016-01-18

22. un 23. janvārī Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS notiks gleznošanas darbnīcas kopā ar mākslinieci Dagni Ventiņu. Tās būs ievada pasākumi mākslinieces gleznu izstādei “Ikdiena – iemesls, lai gleznotu”, kas būs apskatāma TRĪS KRĀSĀS no 28. janvāra līdz 27. februārim.

Gatavojoties izstādei, jaunā gleznotāja Dagne Ventiņa ciemosies Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS, kas atrodas Miera ielā 33 - radošajā kvartālā Miera ielas Republika, lai vadītu gleznošanas darbnīcas bērniem un pieaugušajiem. Darbnīcu dalībniekiem tas dos iespēju iepazīties ar mākslinieces skatījumu ko, kā un kāpēc gleznot, kā arī gleznot pašiem.

Darbnīcas tematiski būs saistītas ar Dagnes Ventiņas topošās izstādes “Ikdiena – iemesls, lai gleznotu” tēmām - “stāstiem” par sadzīvē sastaptajām lietām, krāsām un sajūtām, kas nes līdzi daudzveidīgu informāciju par cilvēku, viņa domu plūsmu cauri ikdienai.

Gleznošanas darbnīca bērniem notiks 22. janvārī 16.00 – 18.00, gleznošanas darbnīca pieaugušajiem - 23. janvārī 11.00 – 13.00. Piedalīšanās ir bez maksas. Aicināti visi, iepriekš piesakoties TRĪS KRĀSU mājas lapā www.triskrasas.lv.

Pasākumi notiek Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Nāc un dari! Tu vari!” ietvaros - mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS ir viena no 160 biedrībām, kas saņēmušas atbalstu, lai Miera ielas apkaimes iedzīvotāji un citi interesenti deviņus mēnešus gūtu prieku radošajās darbnīcās, diskusiju vakaros, izstādēs, plenēros un citos aizraujošos pasākumos.

Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS savā darbībā cenšas stiprināt saikni starp aktuālo laikmetīgo mākslu un mākslas izglītības procesiem. TRĪS KRĀSAS darbojas vienlaicīgi kā skola, izstāžu zāle, semināru un diskusiju vieta, mākslas izglītības bibliotēka.