Jaunumi
5. decembrī Kalnciema kvartāla pirmā Ziemassvētku tirdziņa laikā liela diena būs visiem bērniem, kas sapņo kļūt par baletdejotājiem un balerīnām
Āgenskalns    2015-12-03

SESTDIEN, 5. DECEMBRĪ, Kalnciema kvartāla pirmā Ziemassvētku tirdziņa laikā liela diena būs visiem bērniem, kas sapņo kļūt par baletdejotājiem un balerīnām.

Plkst. 12.00 Kalnciema kvartāla Brūnās mājas (kafejnīcas) zālē bērni varēs noskatīties baleta priekšnesumu "Sniegpārsliņu deja", bet pēc tam piedalīties bezmaksas baleta meistarklasē, iespējams, pirmoreiz iepazīstot baleta mākslu.

Visi interesenti aicināti ierasties laikus, lai nenokavētu priekšnesuma sākumu, kā arī svarīgo gatavošanās procesu meistarklasēm – matu sakārtošanu, tērpšanos un citas neatņemamas īstu balerīnu ikdienas sastāvdaļas. Meistarklasē bērni uzzinās, kas ir “puente” un kas – “pačka”, kā arī apgūs pirmos soļus dejas mākslā. Koncerta un meistarklases vadītāja - deju skolas “Colour Point” vadītāja Anda Rage un audzēknes. Ieeja pasākumā ir bez maksas!

Vecuma ierobežojums meistarklasei: 4-12 gadi. Līdzi nekas nav jāņem, jo viss nepieciešamais tiks nodrošināts uz vietas. Vienīgais vēlamais apģērba elements - lai bērniem mugurā būtu zeķubikses. Un, protams, var nākt arī puiši, jo dejai nav noteikta dzimuma!

Tikmēr mammas un tēti varēs doties iepazīt Kalnciema kvartāla Ziemassvētku tirziņa brīnumus. Tirdziņā varēs iegādāt visskaistākās eglītes, atrast un pat izveidot unikālas un oriģinālas svētku dāvanas, ko palikt zem eglītes, un tikt pie skaistākajiem dekoriem, ar ko eglīti izrotāt. Neiztrūkstoši būs arī sarūpēti gardi vietējie produkti svētku mielastam.

Sākot no 5. decembra, Kalnciema kvartāla ZIEMASSVĒTKU TIRDZIŅI norisināsies visās decembra nedēļas nogalēs – katru sestdienu un svētdienu no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Abas dienas mākslas cienītājus Kalnciema kvartāls iepriecinās ar mākslas darbu izstādi-pārdošanu "Mākslas medības Premium", kurās varēs iegādāties iecienītu Latvijas mākslinieku mākslas darbus.

Kalnciema kvartāla teritorijā būs apskatāms sirsnīgs vides objektu festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” objekts “Švarcmuižas sila stāsti”.

Kalnciema kvartāla tirdziņa teritorijā skanēs Ziemassvētku melodijas, ko raidīs Latvijas Radio 5 - Pieci.lv.

Ziemassvētku tirdziņi decembrī Kalnciema kvartālā:
5., 6., 12., 13., 19., 20., 26. un 27. decembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00.
“Mākslas medības Premium”: no 28. novembra līdz 27. decembrim (izņemot 24. un 25. decembri) no plkst. 10.00 – 22.00.
Vīnu veikals: katru dienu (izņemot 24. un 25. decembri) no plkst. 10.00 līdz 22.00.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.