Jaunumi
16.novembrī Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā notiks Latvijas dzimšanas dienas pasākums
Ķengarags    2015-11-12

11.novembrī Lāčplēša dienā Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā (Prūšu 13 a) jau trešo gadu notika akcija "Gaismas ceļš", kuras laikā, pieminot Latvijas brīvības cīņās kritušos karavīrus, skolas parkā no svecītēm tika izveidots simbolisks "gaismas ceļš". Šogad mūsu skola piedalījās arī visā Latvijā aizsāktajā akcijā "Ozola stāsts", kuras laikā iedēstījām ozolzīles, lai uz Latvijas simtgades pasākumiem 2018.gadā izaugtu dāvana Latvijai - ozolu stādi.

Kā katru gadu, tuvojoties svētkiem, mūsu skolas audzēkņi un skolotāji ar saviem priekšnesumiem kuplina mūsu skolas sadarbības partneriem nozīmīgus pasākumus, kas vienlaikus ir arī mūsu mācību prakses koncerti. 9.novembrī piedalījāmies Rīgas Latgales priekšpilsētas Politiski represēto biedrības un Rīgas Austrumu izpilddirekcijas Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienai veltītajā pasākumā Rīgas Austrumu izpilddirekcijas zālē , bet koncerts Rīgas Sociālā dienesta dienas centrā "Kastanis".

Rīgas Centrālās bibliotēkas Ķengaraga filiālbibliotēkā (Maskavas 271a) visu novembri apskatāma mūsu skolas mākslas nodaļas audzēkņu izstāde "Rakstu zīmes", kurā uz latvju zīmēm ar savu redzējumu raudzījās un jaunus rakstus radīja mākslas klases audzēkņi kopā ar skolotāju Gintu Kristjansoni. Savukārt skolā atklāta mākslas nodaļas 3. Klases audzēknes Anetes Brokānes pirmā personālizstāde, atspoguļota Anetes mīlestība uz zirgiem.

16.novembrī Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā notiks Latvijas dzimšanas dienas pasākums: plkst. 17.00 atklāsim fotomākslinieces Silvijas Danelsones izstādi Latgales cikla izstādi “Viena diena Susājos”, bet plkst. 18.00 Lielajā zālē notiks tradicionālais skolas audzēkņu Valsts svētku koncerts.

Aicinām visus būt kopā mūsu un Latvijas svētkos!