Jaunumi
Aicina ikvienu interesentu piedalīties forumā „Mēs savai pilsētai!”, kas notiks Maskavas forštatē, Āgenskalnā, Torņakalnā un Pētersalā
Rīga    2015-10-20

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros rīko forumu „Mēs savai pilsētai!”, kurā piedalīsies Mājokļa un vides departamenta Apsaimniekošanas pārvaldes un Tiesiskā nodrošinājuma pārvaldes speciālisti. Foruma ietvaros tiks apspriesta aktuālā informācija daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanas un pārvaldīšanas jautājumos.

Forumi ieplānoti kā informācijas apmaiņas pasākumi starp iedzīvotājiem un pašvaldību, lai nodrošinātu efektīvāko kopējo sadarbību aktuālajos ar dzīvesvietas kvalitāti saistītajos jautājumos.

Forumā iekļautas šādas tēmas:

    • dzīvokļu īpašnieku iniciatīva daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanas un pārvaldīšanas jautājumos;
    • daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas un uzturēšanas praktiskie aspekti;
    • iniciatīva apkārtējās vides uzlabošanai.

Informatīvajā apmaiņā tiks ņemta vērā katras apkaimes specifika un sarakstes ar iedzīvotājiem analīzes rezultāti.

Kā pirmie uz šo diskusiju tiek aicināti Latgales priekšpilsētas daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji. Tikšanās ar departamenta speciālistiem notiks šā gada 22.10. plkst. 17:00 - 20:00 Rīgas Austrumu izpilddirekcijā, Daugavpils ielā 31, sēžu zālē 1.stāvā. Forumā piedalīsies arī asociācijas "Latgales priekšpilsētas attīstībai" pārstāvji.

Pārdaugavas iedzīvotāji uz līdzīgu diskusiju tiek aicināti šā gada 29.10. plkst. 17:00 - 20:00 Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā, Eduarda Smiļģa ielā 46, sēžu zālē 1. stāvā.

Trešā tikšanās paredzēta ar Pētersalas iedzīvotājiem šā gada 5.11. plkst. 17:00 - 20:00 Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijā, Rūpniecības ielā 21, sēžu zālē 1. stāvā.

Pēc forumiem iedzīvotāju priekšlikumi tiks apkopti un par tiem informētas attiecīgās apkaimes izpilddirekcijas, kā arī tie tiks apspriesti Rīgas domes forumā „Rīga dimd – iedzīvotāji runā!”, kurā tiksies nevalstisko organizāciju un pašvaldības pārstāvji, lai kopīgi risinātu Rīgas iedzīvotājiem aktuālos jautājumus.

Savu dalību forumā lūdzam pieteikt e-pastā: dmv@riga.lv.